Kadra Podkarpackiego Centrum Tańca

Łukasz Dudek

Łukasz Dudek

Z wykształcenia jest magistrem turystyki i rekreacji oraz dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego z 15-letnim stażem tanecznym. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Przygotowanie Pedagogiczne. Posiada międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie licznych turniejów, w których zdobył szereg laurów, między innymi czołowe miejsca podczas Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego. Obecnie odbywa staż sędziowski i przygotowuje się do egzaminów na Sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, właściciel Podkarpackiego Centrum Tańca.

Piotr Kwaśniak

Piotr Kwaśniak

Z wykształcenia jest magistrem prawa, instruktor sportowego tańca towarzyskiego, zaczął tańczyć w wieku 12 lat, posiada klasę taneczną „A” w stylu standardowym i latynoamerykańskim, zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich, w przeszłości zdobywał tytuł Mistrza Okręgu Podkarpackiego w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Magdalena Geldner i Janusz Ptaszek

Magdalena Geldner i Janusz Ptaszek

Posiadają klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. Zdobywcy drugiego miejsca na Akademickich Mistrzostwach Polski, oraz 5 miejsca na Otwartych Mistrzostwach Londynu. Finaliści Grand Prix Polski PTT. Para reprezentuje klub „AKTT Szczecin”.

Aneta Węclewska

Aneta Węclewska

Z wykształcenia mgr fizjoterapii z 6 letnim stażem zawodowym. Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach podyplomowych: PNF, NAP, koncepcja Medycyny Ortopedycznej wg dr J. Cyriax’a, McKenzie, Mulligan Concept, Japońska Terapia Manualna wg Masayuki Saionji oraz kurs masażu leczniczego.

Przez 10 lat była czynną tancerką tańców towarzyskich dzięki czemu współpraca ze sportowcami przynosi efektywniejsze rezultaty. W swoim dorobku zawodowym posiada również współpracę z piłkarzami Wisły Kraków.